ENERJİ SÖYLEŞİLERİ

Oğuz Türkyılmaz ve Orhan Aytaç’ın sunumu ile Türkiye’nin Enerji Görünümü 2020 webinarının ilk bölümü 11 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı.

…………………………………………………..

Oğuz Türkyılmaz ve Orhan Aytaç’ın sunumu ile Türkiye’nin Enerji Görünümü 2020 webinarının ikinci bölümü 18 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirildi.

…………………………………………………..

Aydınlık Bir Türkiye için Enerji Söyleşileri:
Enerji Çalışma Grubumuz Soruyor Konuklar Yanıtlıyor
Pembe Hayaller, Acı Gerçekler: Elektrik Neden Pahalı?
Olgun Sakarya’nın sunumu ile 1 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilen webinar kaydı.

…………………………………………………..

Aydınlık Bir Türkiye için Enerji Söyleşileri-2: İşsizlik, Yoksulluk ve Enerji Yoksulları
Sunumunu Prof. Dr. Seyhan Erdoğdu’nun yaptığı “İşsizlik, Yoksulluk ve Enerji Yoksulları” başlıklı webinar, 8 Haziran Pazartesi gerçekleştirildi.

…………………………………………………..

Aydınlık Bir Türkiye için Enerji Söyleşileri-3: Masalın Aslı: Yerli Kömürde Hayaller ve Gerçekler
Sunumunu Dr. Nejat Tamzok`un yaptığı Masalın Aslı: Yerli Kömürde Hayaller ve Gerçekler başlıklı webinar 15 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirildi.

………………………………………………………….

Aydınlık Bir Türkiye için Enerji Söyleşileri-4: Rüzgar Enerjisi Potansiyel ve Sorunlar Ne Yapmalı?
Enerji Söyleşileri kapsamında Sunumunu Görkem Teneler’in yaptığı Rüzgar Enerjisi Potansiyel ve Sorunlar Ne Yapmalı? başlıklı webinar 29 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirildi.

………………………………………………………….

Aydınlık Bir Türkiye için Enerji Söyleşileri-5: Karadeniz Doğal Gaz Keşfi Enerjide Ekseni Değiştirebilir Mi? Enerjide Eksen Nasil Değişir?
Enerji Söyleşileri kapsamında Sunumunu Oğuz Türkyılmaz’ın yaptığı Karadeniz Doğal Gaz Keşfi Enerjide Ekseni Değiştirebilir Mi? Enerjide Eksen Nasil Değişir? başlıklı webinar 3 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirildi.